Ogłoszenia parafialne – 4.09.2022

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji (na działalność edukacyjno-wychowawczą wśród młodzieży w archidiecezji, w tym na utrzymanie kościoła akademickiego). Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 Msza dziękczynna za tegoroczne żniwa, dary do dekoracji kościoła można składać w sobotę do godziny 9.00.
  5. W przyszłą niedzielę 11.09 o godz.16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególne podziękowania pragnę złożyć paniom w strojach regionalnych, chórowi parafialnemu, pocztom sztandarowym, Dzieciom Maryi, służbie liturgicznej i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości odpustowej.