Porządek nabożeństw – 5.02.2023

SOBOTA – 4.02.2023

17.00 1. Za ++ Marię i Jana Koczy, córki, synów, zięciów, wnuczkę Barbarę, męża Sławomira, syna Łukasza, prawnuczka Pawełka, wnuczkę Władysławę
2. Za ++ Krystiana Balzama w 9 rocznicę śmierci, ojca Ludwika, pokrewieństwo Balzam, Czyż

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.02.2023

7.30 Godzinki

8.00 Za ++ Hildegardę Brzoza, Martę i Ludwika Brzoza, Małgorzatę i Franciszka Pisarek, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek, Brzuska, Szturc

10.30 Za ++ Różę Popielas, męża Stanisława, rodziców, teściów,braci, szwagrów, siostrzeńców, męża Marka, rodziców

15.00 Nieszpory

15.30 1. Za ++ Józefa Łagockiego w 8 rocznicę śmierci, matkę Marię, teściów Franciszka, Martę Waliczek, 2 szwagrów, Franciszka i Agnieszkę Łagocki, Barbarę Worsztynowicz, Maję Florczyk, Lidię Kocyan
2. Za ++ rodziców Annę i Bolesława Kania, Klarę i Roberta Gatnar, syna Jacka, pokrewieństwo Kania, Gatnar

Czytaj dalej

Porządek nabożeństw – 29.01.2023

SOBOTA – 28.01.2023

17.00 Za ++ Irenę Gruntowską w 5 rocznicę śmierci, męża Henryka, wnuka Dariusza, z rodzin Gruntowski, Szczęsny, Gojowy, Sitko, Henczko, Drapa, Milcarek, Cichas, Rogoń, Rachaj

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.01.2023

7.30 Godzinki

8.00 Za ++ Otylię Janowską w 12 rocznicę śmierci, męża Eliasza, rodziców, teściów, krewnych z obu stron, Stanisława i Bronisławę Piwowar

10.30 Za ++ męża Filipczyka

15.00 Nieszpory

15.30 W intencji ks. Bogusława Zalewskiego z okazji urodzin

Czytaj dalej

Porządek nabożeństw – 22.01.2023

SOBOTA – Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz. – 21.01.2023 17.00 W intencji Babć i Dziadków z okazji ich święta III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2023 7.30 Godzinki 8.00 W intencji Parafian 10.30 Za ++ Halinę Barcik w I rocznice śmierci, męża Józefa 15.00 Nabożeństwo ekumeniczne 15.30 Za ++ rodziców Ludwika i Łucję Szczęsny, męża Kazimierza Chorążewicza, teściów Konstantego i Władysławę Chorążewicz, siostrę Otylię, brata Franciszka, szwagrów Gerarda, Franciszka, Ryszarda, dusze cierpiące w czyśćcu PONIEDZIAŁEK – … Czytaj dalej

Porządek nabożeństw – 15.01.2023

SOBOTA – 14.01.2023

17.00 1. Za ++ Franciszkę i Waltera Kowol, rodziców z obu stron, Teresę, Janusza Słupeckich, Elżbietę i Józefa Grzybek, pokrewieństwo Kowol, Trzaskalik, Stoczek
2. Za ++ Różę Franek w 25 rocznicę śmierci, męża Alojzego, pokrewieństwo Franek, Cuber

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023

7.30 Godzinki

8.00 Za ++ Alojzego Szczęsnego w 10 rocznicę śmierci, rodziców Annę i Franciszka, rodzeństwo Elżbietę, Gertrudę, brata Henryka, szwagra Panteleona

10.30 Roczek (Zofia Piwowar)

15.00 Nieszpory

15.30 Za ++ Marię Serafin w 8 rocznicę śmierci, brata Jana Cubra w 5 rocznicę śmierci, ojca Stanisława Cubra, rodziców, teściów, Annę, Karola Matloch, synów Leona, Alojzego, pokrewieństwo

Czytaj dalej

Porządek nabożeństw – 8.01.2023

SOBOTA – 7.1.2023

17.00 Za ++ Łucję i Edmunda Szponik, rodziców Łucję i Jana Bury, brata Tadeusza; Wandę, Stanisława; Janinę Bury, Apolonię i Andrzeja Wójcik, Kornelię, Wiesława Klimaszewskich, Kazimierza Kamińskiego, teściów, szwagrów i szwagierki, z rodzin Bury, Bajger, Szponik, Małopolski, Zbrzeźniak

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 8.1.2023

7.30 Godzinki

8.00 Za ++ Agnieszkę Mazurek, jej rodziców, 2 braci, siostrę Marię i jej męża, syna ks. Kazimierza, córkę Kingę i jej męża, z rodzin Mazurek, Lasota, Koczor, Handzel, Czendlik, Tomica

10.30 Za ++ Marię i Józefa Śniegoń, Katarzynę i Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego i Jana Urbanek, Matyldę i Augustyna Kałuża

15.30 Za ++ Agnieszkę, Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol, Lipka

Czytaj dalej