Ogłoszenia parafialne – 06.09.2020

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zakup opału do ogrzewania kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. W dniu 17.09 o godzinie 18.00 młodzież przygotowująca w naszej parafii będzie mogła przyjąć sakrament bierzmowania.
  4. W związku z powyższym spotkanie kandydatów do bierzmowania (obie grupy) odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 18.00. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się tego samego dnia o godz. 17.30 w kościele.
  5. Także w poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.