Intencje mszalne – 06.09.2020

SOBOTA – 5.09.2020

  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Zygmunta Kałużę, żonę Janinę, syna Józefa, córkę Marię, męża Edwarda, Wilhelma, Genowefę Senyk, Henryka, Barbarę Senyk, Gerarda Grodonia, Emę, Kazimierza, Andrzeja Cimek, pokrewieństwo
    2. Za ++ Helenę Mazurek i jej męża Bolesława (od przyjaciół)

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.09.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Władysława, Annę Kajda, Stanisława Helenę Waltar, Różę Nowak, Stanisława Nowosławskiego, Franciszka Kopca, z pokrewieństwa Kajda, Waltar, Skorupa
  • 10.30 Za ++ Felicję, Władysława Kopiec, z rodzin Kopiec, Chmiel,
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Elżbietę Samlik w 2 rocznicę śmierci, z rodzin Samlik, Swoboda, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Jana Synowiec, żonę Władysławę, z rodzin Synowiec, Pilis, Augustyn, Gałuszka Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy

PONIEDZIAŁEK – 7.09.2020

  • 17.00 1. Za ++ Marię Franciszka Żyłka, rodziców, rodzeństwo,Henryka, Stanisława Penkala, Marię, Joachima Maciończyk, Tadeusza Chaber, ks. proboszcza Henryka Pietrasza, Marię, Henryka Mazurek, Marię, Alojzego, Tadeusza Piekar
    2. Za + Marię Urbaczka (od rodziny Głowatych z Jasła)

WTOREK – ŚWIĘTO NARODZENIA NMP – 8.09.2020

  • 17.00 1. Za ++ Bronisławę, Alberta, Andrzeja Serwotka, Leona Trzaskalika, dziadków z obu stron, Józefa Sitka, Jana, Alojzego Gałuszka, pokrewieństwo Trzaskalik, Serwotka, Marcol
    2. Za + Piotra Sieraczka (od kolegów ratowników i emerytów górniczych)

ŚRODA – 9.09.2020

7.00 Za ++ Mechtyldę Czyż w rocznicę śmierci, 2 mężów Leona i Ambrożego, rodziców Augustyna i Juliannę Czyż, teściów Ludwika i Katarzynę Mazur, dziadków, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 10.09.2020

  • 14.00 Ślub: Daria Gawełczyk – Bartosz Polny
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ rodziców Teodora, Blandynę Skorupa, teściów Tadeusza, Stefanię Grochowicz, szwagra Stanisława, babcie, dziadków, pokrewieństwo Skorupa, Gatnar, Grochowicz, Lichacz, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Annę, Karola Matloch, synów Alojzego i Leona, szwagrów, pokrewieństwo

PIĄTEK – 11.09.2020

  • 17.00 Za ++ męża Jana Stodolaka, rodziców Annę, Józefa Czendlik, teściów Kazimierę, Józefa Stodolak, Irenę Korczyńską, szwagrów Pawła, Wiesława, Wojciecha, z rodzin Stodolak, Czendlik, Wawrzyczek

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji – 12.09.2020

  • 14.00 Ślub: Magdalena Baran – Marcin Krawieczyński
  • 17.00 1. Za ++ Alojzego, Krystynę Brzózka, rodziców, teściów, braci Franka i Józefa, siostrę Bertę, szwagrów, szwagierki, Marię, Józefa Keler, pokrewieństwo Brzózka, Ferona
    2. Za ++ męża Stanisława Siekierkę w 3 rocznicę śmierci, teściową Joannę w 1 rocznicę śmierci, szwagra Jarosława

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. Za ++ Annę, Władysława Kajda, Łucję i Stanisława Krupa, dziadków z obu stron, z rodzin Skorupa, Morcinek
    2. Za + Władysława Grzybka w 3 rocznicę śmierci
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
  • 14.30 Nabożeństwo fatimskie
  • 15.30 1. W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
    2. Dziękczynna w intencji Joanny i Marka Wieczorek z okazji 25 rocznicy ślubu