Intencje mszalne – 13.09.2020

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ, głównej patronki archidiecezji – 12.09.2020

  • 14.00 Ślub: Magdalena Baran – Marcin Krawieczyński
  • 17.00 1. Za ++ Alojzego, Krystynę Brzózka, rodziców, teściów, braci Franka i Józefa, siostrę Bertę, szwagrów, szwagierki, Marię, Józefa Keler, pokrewieństwo Brzózka, Ferona
    2. Za ++ męża Stanisława Siekierkę w 3 rocznicę śmierci, teściową Joannę w 1 rocznicę śmierci, szwagra Jarosława

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.09.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. Za ++ Annę, Władysława Kajda, Łucję i Stanisława Krupa, dziadków z obu stron, z rodzin Skorupa, Morcinek
    2. Za + Władysława Grzybka w 3 rocznicę śmierci
  • 10.30 W intencji Parafian z okazji dożynek
  • 14.30 Nabożeństwo fatimskie
  • 15.30 1. W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
    2. Dziękczynna w intencji Joanny i Marka Wieczorek z okazji 25 rocznicy ślubu

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO – 14.09.2020

  • 7.00 Za ++ rolników z okazji dożynek
  • 17.00 Tyczonka: W intencji mieszkańców Marklowic i Cisówki

WTOREK – Wspomnienie NMP Bolesnej – 15.09.2020

  • 17.00 1. Za ++ rodziców Annę, Franciszka Marcol, Albinę, Roberta Rybka, zięcia Zbigniewa Łabudę, Magdalenę Orszulik, pokrewieństwo Marcol, Rybka
    2. Za + Andrzeja Ciszka

ŚRODA – Wspomnienie świętych męcz. Korneliusza, pap. i Cypriana , bpa – 16.09.2020

  • 7.00 Za ++ Augustyna, Zuzannę Czerwieńskich, córki Annę i Janinę, zięciów Ludwika i Józefa, Annę, Adolfa, Henryka Bugiel, z rodzin Bugiel, Czerwieński, Czyż, Koczor, ++ sąsiadów

CZWARTEK – 17.09.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Gertrudę i Wiktora Michalskich, męża Michała Obarzanka, siostrę Łucję, 4 szwagrów, wnuka Michała, pokrewieństwo bliższe i dalsze
  • 18.00 W intencji młodzieży przyjmującej sakrament bierzmowania

PIĄTEK – ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, zak., patrona Polski – 18.09.2020

  • 17.00 Za ++ Józefa, Emilię Kania, Andrzeja, Franciszkę Gołąbek, Stanisława Sznapkę, jego rodziców, siostrę Wiktorię, pokrewieństwo

SOBOTA – 19.09.2020

  • 14.00 Dziękczynna w intencji Marii i Bolesława Grzonka z okazji 50 rocznicy ślubu
  • 17.00 1. Za ++ Marię, Antoniego Gajda, zięcia Henryka, Rajmunda, Gertrudę, Ludwika Chmiel, Felicję, Władysława Kopiec, pokrewieństwo Gajda, Herman
    2. Za ++ rodziców Julię, Wojciecha Koczy, 2 synów Józefa i Gerarda, z rodzin Koczy, Sternadel, i Michnik

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji parafialnych grup formacyjnych z okazji rozpoczęcia roku duszpasterskiego
  • 10.30 Chrzty (Oliwia Gałuszka, Lena Wilde, Leon Matloch, Leon Serwotka) i roczki (Jan Waltar)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Agnieszkę Mazurek, rodziców, z rodzin Mazurek, Lasota, Koczor, Sikora