Ogłoszenia – 29.05.2016

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
 2. O 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 3. Dziś mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej. Wspieramy ich modlitwą.
 4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
 5. Odwiedziny chorych będą w piątek od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
 6. Spowiedź dzieci w piątek o godzinie 16.00, spowiedź młodzieży w sobotę o 16.00
 7. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
 8. Serdecznie zapraszam na odbywające się o 16.30 nabożeństwa eucharystyczne i procesje oktawy Bożego Ciała dzieci pierwszokomunijne oraz wszystkich parafian.
 9. W dniu 3 czerwca w parafii w Bziu o godzinie 19.30 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszam do udziału młodzież i rodziców.
 10. W przyszły poniedziałek 6 czerwca br. odbędzie się w ramach Roku Miłosierdzia pielgrzymka parafialna do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. Wyjazd o godzinie 8.00, zbiórka przed kościołem.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
 12. Osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii i wpisanie się na listę. Po stworzeniu grupy parafialnej będziemy na bieżąco informować o szczegółach związanych z wyjazdem. Planowane jest także spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
 13. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
 14. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.