Intencje mszalne – 29.05.2016

SOBOTA – 28.05.2016

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1. Za ++ Jana Markiewicza w 10 rocznice śmierci, rodziców Zbigniewa i Wiktorię, teścia Alfreda Śmieję, z rodzin Króliczek, Michalski, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 2. Za ++ Ludwika Zgraj w 25 rocznicę śmierci, zięcia Henryka, z rodzin Zgraj, Lipka

IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.05.2016

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za Parafian
  • 10.30 Za ++ ojca Wilhelma Stawarczyka, matkę Teresę, teściów Annę, Antoniego Gałuszka, rodzeństwo, bratową, szwagierkę, 2 szwagrów, Małgorzatę Stawarczyk, Grzegorza Fojcika, z rodzin Stawarczyk, Gałuszka
  • 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 15.30 Za ++ Franciszka, Elżbietę Waltar, rodziców z obu stron, siostry, braci, Edwarda Gaszczyka, rodziców, wnuka Przemka, Ignacego, Marię Mleczko, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezb., męcz. – 30.05.2016

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1. Za ++ Ewę Jaworską – Jama,Wacława Krzywinę, Beatę Stryganek w 30 dzień po śmierci
  • 2. Za ++ Annę Stefaniuk w 4 rocznicę śmierci, 2 mężów, rodziców, 3 braci 2 bratowe, 2 szwagrów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

WTOREK – ŚWIĘTO NAWIEDZENIA NMP – 31.05.2016

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 Za + Wiktorię Urbanek w I rocznicę śmierci

ŚRODA – Wspomnienie św. Justyna, męcz. – 01.06.2016

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 W intencji dzieci z okazji Dnia Dziecka

CZWARTEK – 02.06.2016

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 Za ++ Jana, Różę Kopiec, córkę, syna, synową, zięciów

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 03.06.2016

  • 7.00 Za ++ Adolfa, Marię Matloch, Wiktora, Marię Piguła, z rodzin Matloch, Piguła
  • 16.30 Nabożeństwo do NSPJ
  • 17.00 Szkolna: 1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (2)
    2. Za ++ Józefa Balasa z okazji urodzin oraz 24 rocznicy śmierci, teściów Marię, Leona Skruch

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 04.06.2016

  • 16.30 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Julię Brzozowską, rodziców z obu stron, Stanisława, Józefa i Martę Szweda, pokrewieństwo Żyłka, Biedyński, Brzozowski, Mida, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci Franciszka, Władysława, chrześniaka Andrzeja

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.06.2016

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za Parafian
  • 10.30 Za ++ Karola, Annę Króliczek, 3 synów, Antoniego, Blandynę Kania, 2 zięciów, Stefana, Henryka, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30 1. Za ++ Konrada Urbanka, 2 zięciów Andrzeja i Jana, siostrę Gertrudę, zięcia Józefa Cebulę, szwagrów Alfreda i Adama, rodziców Marię i Wiktora Urbanek, teściów Gertrudę i Wiktora Michalskich, Albinę Morcinek
    2. Za ++ Jana Torbickiego, z rodzin Franek, Torbicki