Intencje mszalne – 05.06.2016

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 04.06.2016

  • 16.30    Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  • 17.00    Młodzieżowa: 1. Za ++ Julię Brzozowską, rodziców z obu stron, Stanisława, Józefa i Martę Szweda, pokrewieństwo Żyłka, Biedyński, Brzozowski, Mida, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci Franciszka, Władysława, chrześniaka Andrzeja

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.06.2016

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Karola, Annę Króliczek, 3 synów, Antoniego, Blandynę Kania, 2 zięciów, Stefana, Henryka, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00    Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30    1. Za ++ Konrada Urbanka, 2 zięciów Andrzeja i Jana, siostrę Gertrudę, zięcia Józefa Cebulę, szwagrów Alfreda i Adama, rodziców Marię i Wiktora Urbanek, teściów Gertrudę i Wiktora Michalskich, Albinę Morcinek
    2. Za ++ Jana Torbickiego, jego rodziców Jana, Leokadię, 5 braci, 2 siostry, z rodzin Franek,Huk, Torbicki, Pańczyk

PONIEDZIAŁEK – 06.06.2016

  • 7.00      Za ++ Alojzego Czyża, Franciszkę Frajhofer, Józefa, Krystiana Frajhofer, pokrewieństwo Czyż, Matloch

WTOREK – 07.06.2016

  • 7.00      Za ++ Józefa Łagockiego, matkę Marię Janulek, męża Henryka, 2 synów, z rodzin Janulek, Łagocki

ŚRODA – 08.06.2016

  • 7.00      Za ++ Franciszka Czyża, Ludwika, Katarzynę Mazur, pokrewieństwo

CZWARTEK – 09.06.2016

  • 16.00    Godzina święta
  • 17.00    1 Za ++ Albinę, Roberta Rybka, Annę, Franciszka Marcol, zięcia Zbigniewa Łabudę
    2. Za ++ Urszulę, Eugeniusza, Stanisławę, z rodzin Matloch, Kania, Pytel, Gocman, dusze cierpiące w czyśćcu

PIĄTEK – 10.06.2016

  • 17.00    1. Za + Bogdana Koguta
    2. Za ++ Ewelinę Piszczan, matkę Mirosławę oraz dziadków

SOBOTA – Wspomnienie św. Barnaby, apostoła – 11.06.2016

  • 12.00    Ślub: Sylwia Konieczny – Sławomir Kłopeć
  • 17.00    1. Za ++ Stanisława Chorągwickiego, rodziców, teściów
    2.Za ++ Martę Fabisz, brata Joachima, rodziców Elżbietę, Wilhelma, 2 braci, 2 siostry, Andrzeja, Annę Żurek, Jarosława, Leokadię, Adama Gola

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.06.2016

  • 7.20      Godzinki
  • 7.45      Za Parafian
  • 10.30    Za ++ Pawła, Elżbietę Cebula, Joachima Morawca, z rodzin Cebula, Morawiec, Krystiana Klera
  • 15.00    Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30    Za ++  Julię, Wojciecha Koczy, synów Gerarda, Józefa, z rodzin Koczy, Sternadel