Ogłoszenia – 01.03.2015

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszam do udziału.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, a przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi ks. dr Jan Grzesica. Plan rekolekcji zamieszczono w gablocie oraz na stronie internetowej.
  4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45. Przypominam, że wierni, którzy odprawią pobożnie Drogę Krzyżową mogą zyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  5. Zachęcam także wiernych do postu i innych uczynków pokutnych, zwłaszcza dzieł miłosierdzia, a także ograniczenia spożycia napojów alkoholowych.
  6. Zalecki za zmarłych, za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii. Formularze wyłożone są z tyłu kościoła. Za zmarłych zalecanych zostaną odprawione 3 Msze św.
  7. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  8. Spowiedź młodzieży odbędzie się w sobotę o godzinie 16.30.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.