Ogłoszenia – 08.03.2015

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zapraszam do udziału.
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 16.00 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45. Zachęcam wszystkich wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.
  4. Zalecki za zmarłych, za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. W najbliższy poniedziałek w godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  7. Także w poniedziałek na godzinę 18.00 zapraszam młodzież klas I szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie w ramach przygotowania bliższego do sakramentu małżeństwa.
  8. W piątek obchodzimy rocznicę wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
  9. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na sfinansowanie dzwonów do naszego kościoła.
  11. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.