Intencje mszalne – 9.08.2020

SOBOTA – Wspomnienie św. Dominika, prezb. – 8.08.2020

  • 17.00 1. Za ++ Józefa, Mariannę Śmieja, zięcia Bogumiła Krzaczka, Tomasza, Marię Koczor, syna – ks. Kazimierza, córkę Kingę, Ryszarda Kruźlaka, z rodzin Śmieja, Koczor, Dudek
    2. Za + Czesława Bacławskiego (od sąsiadów)

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.08.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ księży ruptawskich: E. Woszka, H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, A. Chromika, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę
  • 10.30 Dziękczynna w intencji Haliny i Huberta Nowak z okazji 50 rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ ojca Józefa Pawliczka, jego rodziców, teściów, brata Wilhelma, siostrę Annę z mężem,szwagrów, Andrzeja Ogrodnika, Urszulę Warzechę, jej rodziców, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Z podziękowaniem do Bożej Opatrzności za wszelkie łaski i opiekę oraz z prośbą o dar świętości życia, zdrowia i światło Ducha Świętego na każdy kolejny dzień dla Hanny Pałasz z okazji 16 urodzin oraz Iwony Pałasz z okazji 46 urodzin

PONIEDZIAŁEK – ŚWIĘTO ŚW. WAWRZYŃCA, DIAK. I MĘCZ. – 10.08.2020

  • 14.00 Ślub: Mateusz Bryk – Marta Bryk
  • 17.00 Za ++ Józefa, Annę Krzystała, Julię, Izydora Czyż, syna Zygmunta, Krystynę Brzóska, pokrewieństwo Krzystała, Czyż

WTOREK – Wspomnienie św. Klary, dz. – 11.08.2020

  • 17.00 Za + Różę Gojowy w I rocznicę śmierci

ŚRODA – 12.08.2020

  • 7.00 Za ++ Marię, Kazimierza Przybylskich, zięciów Józefa i Pawła, Józefę Tarka

CZWARTEK – 13.08.2020

  • 17.00 W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
  • 17.30 Nabożeństwo Fatimskie

PIĄTEK – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz. -14.08.2020

  • 17.00 Za + Michała Goika

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP – 15.08.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna w intencji siostry Felicjany z okazji 35 rocznicy ślubów zakonnych, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB, o zdrowie i dary Ducha Świętego
  • 10.30 Za ++ Eugenię Marcela i rodziców
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Józefa, Franciszkę, Zofię Świątek, Martę, Józefa Salamon, pokrewieństwo z obu stron

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Za + Marka Szelkowskiego (od koleżanek i kolegów żony)
  • 10.30 Chrzty (Nikodem Krzystała, Szymon Barchański) i roczki (Amelia Zmuda)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Konrada Urbanka, 2 zięciów Andrzeja i Jana, siostrę Gertrudę, 4 szwagrów: Alfreda, Józefa, Adama, i Konrada, szwagierkę Łucję, rodziców, teściów, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Marię Urbaczka z okazji urodzin