Ogłoszenia parafialne – 9.08.2020

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zakup opału do ogrzewania kościoła.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. W sobotę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną także świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym, odbędzie się także poświęcenie ziół i kwiatów przyniesionych do kościoła.
  4. W niedzielę 23.08 przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa. Kaznodzieją odpustowym będzie ks. Krzysztof Winkler. W tym roku suma odpustowa odprawiona zostanie o godz. 10.30
  5. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  6. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.