Ogłoszenia parafialne – 2.08.2020

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiaj przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią „Wierzę w Boga”, „Ojcze nasz” i „Zdrowaś Mario” oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godz. 16.00, a spowiedź młodzieży w sobotę o godz. 16.30.
  5. Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  6. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.