Intencje mszalne – 27.09.2020

SOBOTA – 26.09.2020

  • 13.00 Ślub: Jacek Kapciak – Izabela Krzyształa
  • 16.00 Dziękczynna W intencji Janusza Krużołka z okazji 50 urodzin
  • 17.00 1. Za ++ Władysława Trzaskalika, rodziców Jana i Wiktorię, brata Rudolfa, bratową Barbarę, Teodora, Łucję Brawańskich, syna Józefa, pokrewieństwo
    2. Za ++ Walentego, Julię, Marię, Annę, Antoninę, Agatę Kotlorz, teściów Stanisławę i Jana Bednarczyk, Edwarda, Martę Rzońca
    3. Za + Dariusza Brzózkę (od rodziny Maciończyk)

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.09.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna w intencji Beaty Łuczka z okazji 50 urodzin z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże
  • 10.30 Z podziękowaniem za dar życia, wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o Bożą opiekę potrzebne światło Ducha Świętego i świętość życia dla Marii Pałasz z okazji 12 rocznicy urodzin oraz Zbigniewa Pałasza z okazji 44 urodzin
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za + Augustyna Urbanka w 1 rocznicę śmierci
    2. Za + Marię Urbaczka (od rodziny Śliwka)

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Wacława, męcz. – 28.09.2020

  • 17.00 Za ++ Katarzynę, Ludwika Mazur, Marię, Franciszka Czyż, pokrewieństwo

WTOREK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA – 29.09.2020

  • 17.00 Za ++ księży ruptawskich: A. Chromika, E. Woszka, H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę

ŚRODA – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK – 30.09.2020

  • 7.00 Za ++ męża Franciszka Pawliczka, rodziców, teściów, 4 szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK – 1.10.2020

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ Cecylię, Pawła Wylecioł, synów Józefa, Franciszka, Anastazję, Wincentego Sobocik, syna Arkadiusza, krewnych, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Brunona Czaję, jego rodziców: Helenę, Emila, teściów Ludwikę, Edwarda Mazurek, siostry, braci, szwagrów, szwagierki, pokrewieństwo Czaja, Mazurek
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

PIĄTEK – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – 2.10.2020

  • 7.00 Za ++ Alojzego Pękałę w rocznicę śmierci, rodziców, brata, bratową, Franciszkę , Matyldę, Antoniego Gojowy, Tadeusza, Jadwigę Brzózka, z rodzin Lukanek, Sadło, Wichary
  • 17.00 Szkolna: 1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (4)
    2. Za ++ Hildegardę Brzoza, Martę Ludwika Brzoza, Andrzeja Brzuskę, Małgorzatę, Franciszka, Józefa, Eryka, Małgorzatę Pisarek, Jana Puchałę, pokrewieństwo Brzoza, Pisarek, Szturc
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

SOBOTA – 3.10.2020

  • 17.00 Młodzieżowa: Dziękczynna do Opatrzności Bożej i MB za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla rodziny Teresy i Teodora Waltar
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.10.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. Za ++ Tomasza Hermana, z rodzin Herman, Cibis
    2. Dziękczynna z okazji 56 rocznicy ślubu Lidii i Ryszarda, z prośbą o dary Ducha Świętego dla całej rodziny, dla córki Beaty i syna Mariana
  • 10.30 Za ++ Rudolfa Ledwonia. Krzysztofa Ledwonia, Alojzego i Zofię Kania, z rodzin Kania, Ledwoń, Chmiel
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 1. Za ++ rodziców Wilhelma, Terese Stawarczyk, synów Ewalda, Leona, Bronisława, synową Weronikę, wnuczkę Małgorzatę, wnuka Mirosława, rodziców z obu stron, Joannę Henryszak
    2. Za ++ rodziców Annę i Bolesława Kania, Ignacego, Elżbietę Lasok, braci Jerzego i Huberta, bratowe Helenę i Emę, szwagrów Kazimierza, Konrada, Erwina i Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża