Ogłoszenia parafialne – 20.09.2020

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego przekazu. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich odpowiedzialnych za przekazywanie informacji.
  4. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu. Szczególne podziękowania kieruję do Pani katechetki oraz animatorów za przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania.