Ogłoszenia parafialne – 27.09.2020

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie n Stolicę Apostolską (tzw. Świętopietrze).
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godz. 16.00, a spowiedź młodzieży w sobotę o godz. 16.30.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  6. W sobotę (3.10) o godzinie 18.30 zapraszam na spotkanie uczniów klas VIII, którzy pragną przygotowywać się w bieżącym roku szkolnym do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W niedzielę (4.10) o godz. 16.30 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.