Intencje mszalne – 18.06.2017

SOBOTA – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. – 17.06.2017

  • 14.00 Ślub: Aleksandra Klim – Przemysław Dziedzina
  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1.Za ++ Gertrudę i Martę Kotlorz, Otylię Kiełbasa, Karola Hermana, 3 żony, syna Romana, córki Stefanię, Agnieszkę, z rodzin: Domek, Herman, Morcinek, Milcuszek, Cibis
    2. Za ++ Marię, Józefa Brzuska, rodziców, braci, Irenę Czesława Nowak, pokrewieństwo

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Dziękczynna w intencji Alojzego Waltara z okazji 70 urodzin
  • 10.30 Chrzty (Lena Skorupa, Antonina Oleszko, Bartłomiej Śmietana) i roczki
  • 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 15.30 1. Za ++ Agnieszkę, Henryka Krawczyk, zięcia Bolesława, z rodzin Sznajder, Gojowy
    2. Dziękczynna w intencji Pawła Królikowskiego z okazji 50 urodzin

PONIEDZIAŁEK – 19.06.2017

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1. Za ++ Józefa Brawańskiego, jego rodziców Łucję, Teodora Brawańskich, Annę, Pawła Kania, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda Stanisława Pala, pokrewieństwo
    2. Za + Różę Kawik (od sąsiadów zamiast wieńca)

WTOREK – 20.06.2017

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 Za ++ Hildegardę Brzoza, Jana Puchałę, Andrzeja Brzuskę, Kazimierza Tęgowskiego

ŚRODA – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak. – 21.06.2017

  • 16.30 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 17.00 1. Za ++ Ludwika Zgraj, Zięcia, Henryka, rodziców Augustynę i Jana Lipka, pokrewieństwo Zgraj, Lipka, Liszok
    2. Za ++ Jana i Zenobię Torbickich

CZWARTEK – 22.06.2017

  • 11.30 W intencji dzieci i ich nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego
  • 16.00 Godzina Święta
  • 17.00 1. Za ++ Jana Gałuszkę, Bronisława Serwotkę, pokrewieństwo
    2. Za ++ Różę Kawik (zamiast kwiatów od rodzin Serwotka, Niemczyk)

PIĄTEK UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 23.06.2017

  • 7.00 Za ++ ojca Leszka Skorupę, dziadków Joachima Skorupę i Alberta Koczy
  • 16.30 Nabożeństwo do NSPJ
  • 17.00 1. Za ++ Józefa Rogus, Jana, Petronelę Stępień, syna Bernarda, synową Renatę, córkę Marię, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Różę Kawik, Kazimierza Mazurkiewicza w 30 dzień po śmierci

SOBOTA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA – 24.06.2017

  • 17.00 1. Za ++ Jana Torbickiego, jego rodziców, rodzeństwo, z rodzin Torbicki, Huk
    2. Dziękczynna w intencji Witolda Marcinkowskiego z okazji 70 urodzin

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.06.2017

  • 7.20 Godzinki
  • 7.45 Za ++ Blandynę, Antoniego Kania, Annę, Karola Króliczek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 W intencji kierowców z okazji święta patronalnego św. Krzysztofa
  • 15.00 Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30 1. Za ++ Jerzego Białka, rodziców z obu stron, braci, szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Agnieszkę, Łagocką w 8 rocznicę śmierci, męża Józefa, pokrewieństwo Mucha, Łagocki, Jadwigę, Leona Jeszka, Adelę Czosnyka