Ogłoszenia – 05.06.2016

X NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O 15.00 Nabożeństwo do NSPJ. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W najbliższy poniedziałek o godz. 8.00 wyjazd na pielgrzymkę parafialną do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w krakowskich Łagiewnikach. Zbiórka przed kościołem.
  4. W związku z pielgrzymką w poniedziałek kancelaria parafialna nie będzie czynna.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na wykonanie witraży w naszym kościele. Wykonawca zdeklarował, że prace montażowe rozpoczną się od 13 czerwca br. W związku z opóźnieniem montażu witraży wykonawca zobowiązał się do wykonania witrażu w kaplicy MB Częstochowskiej gratis.
  6. Informuję, że parafialna pielgrzymko-wycieczka do Chorwacji i Bośni Hercegowiny odbędzie się w zaplanowanym terminie.
  7. Osoby zainteresowane udziałem w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii i wpisanie się na listę. Po stworzeniu grupy parafialnej będziemy na bieżąco informować o szczegółach związanych z wyjazdem. Planowane jest także spotkanie organizacyjne. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  8. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.