Intencje mszalne – 03.11.2013

SOBOTA –WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – 02.11.2013

  • 7.00        Za zmarłych zalecanych w Dzień Zaduszny (1)
  • 9.00        W intencjach Ojca Świętego
  • 16.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 17.00     Młodzieżowa: 1. Za ++ Augustyna , Matyldę Kałuża, Jana, Marię Cebula, Andrzeja Cenula, pokrewieństwo Cebula, Kałuża
    2. Za ++ Apolonię i Andrzeja Wójcik, pokrewieństwo, Janusza Czyża, ojca Alfonsa, Romana Białka, Herberta Morcinka, pokrewieństwo

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.11.2013

  • 7.20        Godzinki
  • 7.45        Za zmarłych zalecanych w Dzień Zaduszny (2)
  • 10.30     Za ++ rodziców Wilhelma i Genowefę Senyk, syna Henryka, żonę Barbarę, Emmę Cimek, syna Andrzeja, Zygmunta, Janinę Kałuża, zięcia Edwarda, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 14.45     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 15.30     1. Za ++ Floriana Olszoka w 21 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagrów, siostrę, 2 siostrzeńców, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Walerię, Feliksa Urbanek, ich rodziców i krewnych, z rodzin Urbanek, Konieczny, Szmuk

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Karola Boromeusza, bpa – 04.11.2013

  • 07.00     Za ++ Augustyna Kawika, zięcia Jana Trzaskalika, rodziców Jadwigę i Jana; Maksymiliana Kawika
  • 08.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 09.00     Msza dla seniorów: w intencji zmarłych zalecanych w Dzień Zaduszny (3)

WTOREK – 05.11.2013

  • 16.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 17.00     Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel; Marię, Franciszka Czyż; Ludwinę, Ludwika Chmiel; Władysława Kopca, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

ŚRODA – 06.11.2013

  • 16.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 17.00     Za ++ męża Pawła Wawrzyczka, rodziców, teściów

CZWARTEK – 07.11.2013

  • 16.00     Godzina święta
  • 16.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 17.00     Za ++ męża Joachima Skorupę w 2 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron

PIĄTEK – 08.11.2013

  • 16.15     Różaniec za zmarłych zalecanych
  • 17.00     Za ++ Józefa, Marię Trzaskalik; Leona i Jana Trzaskalik; Jana Gałuszkę, Franciszkę Jabłonkę, pokrewieństwo

SOBOTA – ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ – 09.11.2013

  • 14.00     Dziękczynna: w intencji Hildegardy i Franciszka Pawliczek z okazji 50 rocznicy ślubu,  z prośba o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Nieustającej Pomocy dla całej rodziny.
  • 17.00     Za ++ Józefa, Mariannę Śmieja; Tomasza, Marię Koczor; z rodzin Śmieja, Koczor

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2013

  • 7.20        Godzinki
  • 7.45        Za Parafian
  • 10.30     Za ++ Walentego, Gertrudę Waltar, pokrewieństwo Waltar, Skorupa, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00     Nieszpory
  • 15.30     Dziękczynna: do Opatrzności Bożej i Matki Bożej z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze dla Gertrudy Glanc z okazji 90 urodzin