Ogłoszenia – 03.11.2013

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  2. Przez okres oktawy Wszystkich Świętych tzn. do 8 listopada odprawiać będziemy różaniec za dusze zmarłych zalecanych. Dzisiaj różaniec o godzinie 14.45. Zapraszam do modlitwy.
  3. Za tydzień gościć będziemy ks. Stanisława Czempkę, budowniczego kościoła w Wilchwach, Ks. Stanisław wygłosi kazanie i zwróci się o pomoc na budowę kościoła. Przed kościołem zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  4. Intencje mszalne na rok 2014 będzie można zamawiać w kancelarii parafialnej:
    • za żywych (jubileusze i uroczystości) w czwartek w godzinach 8.00-10.00
    • za zmarłych w piątek w godzinach 8.00-12.00
  5. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie za prace porządkowe wokół kościoła. Jednocześnie informuję, że w ostatnim czasie w ramach prac gospodarczych w naszej parafii doramowano obraz MB Częstochowskiej, założono nowe tablice informacyjne przed kościołem i na cmentarzu, zamontowano nowy stojak na konewki na cmentarzu oraz trwają prace przy wymianie instalacji elektrycznej na strychu kościoła.
  6. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.