Porządek nabożeństw – 25.09.2022

SOBOTA – 24.09.2022

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Bolesława i Elżbiety Waltar z okazji 50 rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Annę i Władysława Kajda, Łucję i Stanisława Krupa, dziadków z obu stron, z rodzin Skorupa, Morcinek
  • 10.30 Za ++ Tadeusza i Jadwigę Brzózka, syna Dariusza, Gertrudę i Sylwestra Brzózka, Klarę i Józefa Czyż, Jana Myszkę, Lucjana Czyża, Jana, Elżbietę i Zbigniewa Brzózka, Alojzego Pękałę, pokrewieństwo
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Eufemię i Franciszka Juraszczyk, syna Leszka, córkę Różę, Augustyna Kawika, Jana, Pelagię, Alojzego Trzaskalik, Stanisława Trzaskalika, Edwarda Michalskiego, Różę i Stanisława Krzystała
    2. Za ++ rodziców Annę i Bolesława Kania, Ignacego, Elżbietę Lasok, braci Jerzego i Huberta, bratowe Helenę i Emę, szwagrów Kazimierza, Konrada, Erwina i Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża

PONIEDZIAŁEK – 26.09.2022

  • 17.00 1. Za ++ Katarzynę, Ludwika Mazur, Marię, Franciszka Czyż, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Czesława Zniszczoła (od rodziny Gajda)

WTOREK – Wspomnienie św. Wincentego á Paulo, prezb. – 27.09.2022

  • 17.00 1. Za ++ Stanisława, Helenę Waltar, Emilię, Wilhelma Kawik, pokrewieństwo z obu stron oraz Stanisława Nowosławskiego i Franciszka Kopca, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Apolonię, Ludwika Gajda, Augustyna i Otylię Barchańskich, z rodzin Gajda, Barchański, Wala, Urbanek

ŚRODA – Wspomnienie św. Wacława, męcz. – 28.09.2022

  • 7.00 Za ++ Alojzego Pękałę w rocznicę śmierci, rodziców Czesławę i Ludwika, brata, bratową, Franciszkę, Matyldę Gojowy, męża Antoniego, Leokadię, Rafała, Józefa Cuber, Jadwigę i Tadeusza Brzózka, Dariusza Wicharego, z rodzin Lukanek, Sadło

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA – 29.09.2022

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ księży ruptawskich: A. Chromika, E. Woszka, H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę
    2. Za ++ Mieczysława Mikruta i Kazimierza Osieckiego

PIĄTEK – Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dK – 30.09.2022

  • 17.00 1. Za ++ Helenę Matloch, Czesława Zniszczoła, Gertrudę Kiełkowską w 30 dzień po śmierci
    2. Za + Augustyna Urbanka w 3 rocznicę śmierci

SOBOTA – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz. i dK. – 1.10.2022

  • 17.00 1. Za ++ Brunona Czaję, jego rodziców Helenę i Emila, teściów Ludwikę i Edwarda Mazurek, siostry, braci, szwagrów, szwagierki, pokrewieństwo Czaja, Mazurek
    2. Za ++ Marię, Antoninę, Annę i Agatę Kotlorz, Jana i Stanisławę Bednarczyk, Martę i Edwarda Rzońca, pokrewieństwo
  • 17.50 Nabożeństwo różańcowe

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Za + męża Mariana Dźwilewskiego
  • 10.30 Za ++ Matyldę i Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego i Jana Urbanek
  • 15.00 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 W intencji Zbigniewa z okazji urodzin oraz Marii z okazji 14 urodzin, z podziękowaniem za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego