Ogłoszenia parafialne – 25.09.2022

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy z powodu wojen czy innych nieszczęść są zmuszeni do opuszczenia swojej ojczyzny.
  4. W poniedziałek, 26 września, swoje imieniny obchodzi ks. abp senior Damian Zimoń. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  5. W tym tygodniu rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Czwartkową Godzinę Świętą w tym miesiącu łączymy z nabożeństwem różańcowym o 17.30. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  6. W Wieściach Parafialnych, gablocie i stronie internetowej zamieszczony jest plan wizytacji kanonicznej, która odbędzie się w dniach 14-16 października.
  7. W przyszłą niedzielę (2 października) będziemy gościć ks. Pawła Czyrnika, który wygłosi kazania przedwizytacyjne. Kolekta z tego dnia przeznaczona będzie na budowę domu Pielgrzyma w Piekarach Śląskich.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.