Porządek nabożeństw – 21.08.2022

SOBOTA – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK – 20.08.2022

  • 13.00 Ślub: Weronika Rutka – Kamil Kolski
  • 17.00 Za ++ Mariannę, Józefa Śmieja, Marię, Tomasza Koczor, ks. Kazimierza, Kingę, Sylwestra Sikora, Bogumiła Krzaczka, Ryszarda Kruźlaka, z rodzin Śmieja, Koczor, Dudek, dusze cierpiące w czyśćcu

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna do Bożej Opatrzności w intencji Ireny Chorążewicz z okazji 70 urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB dla całej rodziny
  • 10.30 Chrzty (Iga Sobczak) i roczki (Lilianna Sierny, Julia Gojowy, Laura Ogrodnik)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Józefa, Franciszka, Zofię Świątek, Martę, Józefa Salamon, pokrewieństwo z obu stron

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie NMP, Królowej – 22.08.2022

  • 17.00 1. Za ++ Marię i Kazimierza Przybylskich, zięciów Józefa i Pawła, Józefę Tarkę, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Czesława Zniszczoła (od rodziny Króliczek)

WTOREK – 23.08.2022

  • 17.00 Za ++ Konrada Urbanka, zięciów Andrzeja i Jana, siostrę Łucję, szwagierkę Gertrudę, szwagrów Alfreda, Adama, Józefa i Konrada, rodziców i teściów

ŚRODA – ŚWIĘTO ŚW. BARTŁOMIEJA, APOSTOŁA – 24.08.2022

  • 7.00 Za ++ Anielę i Edwarda Galbierz, Antoniego, Matyldę, Franciszkę Gojowy, Annę i Henryka Galbierz, Elżbietę i Feliksa Loda, z rodzin Lukanek, Cuber
  • 17.00 1. Za ++ Tadeusza i Konstantynę Dittfeld, rodziców z obu stron, Ludwika, Ludmiłę Stanisława Puchalik, pokrewieństwo Skorupa, Dittfeld, Puchalik, Józefa, Felicję Serwotka, rodziców, 3 braci, siostry z obu stron, Józefa Postół, Emilię, Henryka Drapa
    2. Za + męża Czesława Zniszczoła

CZWARTEK – 25.08.2022

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za + ks. kanonika Ludwika Lasotę
    2. Za ++ Kornelię, Kazimierza Kamińskich, Marię, Jana Małopolskich, Stanisławę, Franciszka Bogdana, Janusza Frątczak, Mariana Zbrzeźniaka, pokrewieństwo

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ – 26.08.2022

  • 9.00 W intencji chorych i starszych Parafian (z udzieleniem sakramentu chorych)
  • 17.00 1. Za ++ Agnieszkę i Emila Herok, Julię i Józefa Rudol,, pokrewieństwo Herok, Rudol
    2. Za + Andrzeja Kalusa (do rodzin Brzoza, Puchała)

SOBOTA – Wspomnienie św. Moniki – 27.08.2022

  • 17.00 1. Za ++ Annę Somerlik w I rocznicę śmierci, rodziców, teściów, rodzeństwo, szwagra, pokrewieństwo Somerlik, Brodacz, Palinker, Krzaczek
    2. Za + Bronisława Gatnara z okazji urodzin

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI NIEPOKALANEGO SERCA NMP – 28.08.2022

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Zygmunta Gutkiewicza w I rocznicę śmierci
  • 11.00 Suma odpustowa w intencji Parafian
  • 15.30 Za ++ rodziców Alojzego i Różę Franek, Franciszka i Elżbietę Nowak, 2 synów, synową Annę, z rodzin Cuber, Torbicki