Ogłoszenia parafialne – 21.08.2022

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej; łączymy się w modlitwie z pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.
  4. W środę (24.08) odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Proponowany plan adoracji zamieszczony jest w gablocie i Wieściach Parafialnych.
  5. W piątek obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  6. W piątek o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Seniorów i chorych Parafian z udzielaniem sakramentu chorych.
  7. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 10.30, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  8. W przyszłą niedzielę nasza parafia przeżywać będzie uroczystość odpustową. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam na nią poczty sztandarowe, panie w strojach regionalnych, chór parafialny, strażaków do baldachimu i wszystkich parafian. Serdecznie zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania przed odpustem. Spowiedź dodatkowa będzie w sobotę od godz. 16.00.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 10.20 i 14.50 (przed Mszami Świętymi) w naszym kościele odbędzie się koncert organowy w wykonaniu p. Pawła Seligmana. Serdecznie zapraszam do udziału. Szczegóły na plakatach.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  11. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  12. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.