Ogłoszenia parafialne – 14.08.2022

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na zakup węgla do ogrzewania kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zwaną także świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu Msze św. odprawiane będą zgodnie z planem niedzielnym.
  4. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. W przyszłą niedzielę odbywać się będzie pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Z tyłu kościoła znajdują się formularze, na których można udzielić poparcia Komitetowi Inicjatywy Ustawodawczej „W obronie chrześcijan” w celu zmiany ustawy Kodeks Karny. Szczegóły dostępne są na stronie wobroniechrzescijan.pl
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.