Ogłoszenia parafialne – 7.01.2024

NIEDZIELA ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła.
  2. Dziś obchodzimy święto Chrztu Pańskiego. Jest ono wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią ustanowienia chrztu chrześcijańskiego.
  3. W sobotę 13.01 o godzinie 18.00 odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu orkiestry KWK Zofiówka i solistów. Serdecznie zapraszam do udziału.
  4. W Wieściach Parafialnych oraz na stronie internetowej zamieszczona została statystyka parafialna za rok 2023.
  5. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich, który został zamieszczony w Wieściach, gablotkach oraz na stronie internetowej parafii. Kolęda dodatkowa odbędzie się w dniu 13.01 (sobotę) od godziny 9.00. Zapisy w zakrystii.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.