Ogłoszenia parafialne – 29.09.2019

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na WŚSD w Katowicach. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nieszpory, na które serdecznie zapraszam.
  3. W sobotę po nabożeństwie różańcowym tj. około godz. 18.30 odbędzie się Msza św. na zakończenie 33 dniowego przygotowania do przyjęcia Jezusa przez ręce Maryi.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  6. Rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.