Intencje mszalne – 29.09.2019

SOBOTA – Wspomnienie św. Wacława, męcz. – 28.09.2019

17.00 1. Za ++ Marię, Antoniego Gajda, zięciów Henryka i Rajmunda, Gertrudę, Ludwika Chmiel, Felicję, Władysława Kopiec, pokrewieństwo Gajda, Herman
2. Za ++ Alojzego Pękałę, rodziców Ludwika, Czesławę, brata Bronisława, bratową Jadwigę,Franciszkę, Matyldę, Antoniego Gojowy,Leokadię, Rafała, Józefa Cuber Władysławę Stanisława Lukanek, Urszulę Sadło, Dariusza Wicharego

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Za ++ Alojzego Gałuszkę w 5 rocznice śmierci, rodziców, teściów, Franciszkę Owczarzy, męża Jana, syna Władysława, pokrewieństwo Gałuszka, Pawliczek, Owczarzy
  • 10.30 Do Opatrzności Bożej, z podziękowaniem za 50 lat małżeństwa Anny i Władysława Żyłka, z prośbą o Bożą opiekę i opiekę MB
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ ks. ruptawskich: A. Chromika, E. Woszka, H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Hieronima, prezb.i dK – 30.09.2019

  • 17.00 1. Za ++ Jana Kitel w 15 rocznice śmierci, rodziców, teściów
    2. Za ++ Marka Sokala (od sąsiadów z ul. Pomorskiej 6)

WTOREK – Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dz.i dK – 01.10.2019

  • 17.00 W intencji Elżbiety i Bogusława Czuba z okazji 25 rocznicy ślubu, z prośbą z błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
    17.30 Nabożeństwo różańcowe

ŚRODA – Wspomnienie świętych Aniołów Stróżów – 02.10.2019

  • 7.00 Za ++ Teodora Skorupę w 10 rocznicę śmierci, żonę Blandynę, rodziców Juliannę, Leopolda Skorupa, teściów Wiktorię, Franciszka Gatnar, Romana, Annę, Kornelię Menżyk, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
    7.30 Nabożeństwo różańcowe

CZWARTEK – 03.10.2019

  • 7.0 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.00 1. Za ++ Cecylię, Pawła Wylecioł, synów Józefa, Franciszka; Anastazję, Wincentego Sobocik, syna Arkadiusza, krewnych, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Elżbietę Flasz
  • 17.30 Godzina święta i nabożeństwo różańcowe

PIĄTEK – Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – 04.10.2019

  • 7.00 Za ++ Artura Czarnotę, żonę Cecylię, z rodzin Czarnota, Króliczek
  • 17.00 Szkolna: 1. W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców ()
    2. Za ++ Rudolfa Ledwonia, rodziców Albertynę, Pawła Ledwoń, Zofię, Alojzego, Kania, Matyldę, Tadeusza Cywińskich, z rodzin Ledwoń, Kania, Chmiel
  • 17.30 Nabożeństwo różańcowe

SOBOTA – Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. – 05.10.2019

  • 12.00 Dziękczynna w intencji Katarzyny i Reinholda Gojowy z okazji 50 rocznicy ślubu
  • 17.00 Młodzieżowa: Za ++ rodziców Annę, Bolesława Kania, Ignacego, Elżbietę Lasok, braci: Huberta, Jerzego, bratowe: Helenę, Emę, szwagrów Kazimierza, Konrada, Erwina, Jacka, pokrewieństwo Lasok, Kania, Kałuża
  • 17.45 Nabożeństwo różańcowe

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 06.10.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna w intencji Katarzyny i Grzegorza Łukasik z okazji 20 rocznicy ślubu
  • 10.30 Za ++ Matyldę, Augustyna Kałuża, Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę, Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego, Jana Urbanek
  • 14.45 Nabożeństwo różańcowe
  • 15.30 Za ++ Łucję Skorupa, męża Rafała, rodziców z obu stron, Kazimierza, Tadeusza, Jerzego Kniaź, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu