Ogłoszenia parafialne – 28.06.2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie WŚSD.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo ku czci NSPJ, na które serdecznie zapraszam.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek,  I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź dzieci w piątek od godz. 16.00, spowiedź młodzieży w sobotę od godz. 16.30.
  5. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych parafian odbędą się w piątek od godz. 9.00. Zgłoszenia przyjmowane są zakrystii.
  6. Od najbliższego piątku rozpoczynamy nabożeństwa 9 pierwszych piątków miesiąca dla dzieci, które w ostatnio przyjęły pierwszy raz Komunię świętą.
  7. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.