Intencje mszalne – 28.06.2020

SOBOTA – 27.06.2020

  • 17.00 Za ++ rodziców Barbarę, Ryszarda Gajewicz (od córki z rodziną)

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.06.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 W intencji kierowców
  • 15.00 Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30 Za ++ Józefa, Agnieszkę Łagockich, Adelę, Romana Czosnyka, Jadwigę, Leona Jeszka, z rodzin Mucha, Łagocki

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – 29.06.2020

  • 17.00 1. Za ++ Marię, Alfreda Matloch, syna Eugeniusza, synową Urszulę, zięcia Wiktora, Julię, Izydora Czyż, syna Zygmunta, zięcia Erwina, pokrewieństwo Matloch, Czyż
    2. Za ++ Zofię, Alojzego Kaplita, syna Emeryka, synową Helenę, pokrewieństwo Matuszek, Kaplita

WTOREK – 30.06.2020

  • 17.00 Za ++ Piotra Chwast, rodziców, dziadków, brata Stanisława, Anielę, Bolesława Kucharczyk, z rodzin Gałuszka, Gocman, Matloch, Augustyn

ŚRODA – 1.07.2020

  • 7.00 Za ++ Artura Czarnotę w 2 rocznicę śmierci, żonę Cecylię, z rodzin Czarnota, Króliczek

CZWARTEK – 2.07.2020

  • 7.00 Dusze cierpiące w czyśćcu
  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za + Rudolfa Gatnara w 1 rocznicę śmierci

PIĄTEK – ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA, APOSTOŁA – 3.07.2020

  • 7.00 Za ++ księży ruptawskich: H. Pietrasza, W. Słomkę, E. Płonkę, A. Chromika, E. Woszka, J. Witę, K. Koczora, L. Lasotę
  • 17.00 Szkolna: W intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców (1)

SOBOTA – 4.07.2020

  • 17.00 Młodzieżowa: Za ++ Elżbietę Samlik z okazji urodzin, rodziców, teściów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.07.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za + Dariusza Gruntowskiego (od rodziny Chorążewicz zamiast wieńca)
  • 10.30 Za ++ Karola, Ludwinę Szweda, Elżbietę, Ambrożego Trzaskalik, Józefa, Stanisława i Martę, Felicjana i Irenę, Alojzego Szweda, Brunona Matlę
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 W intencji rodzin kręgu Domowego Kościoła, z podziękowaniem za otrzymane łaski w ciągu całego roku formacyjnego, z prośbą o Bożą opiekę i dary Ducha św.