Ogłoszenia parafialne – 28.05.2017

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo majowe. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej.
  4. Jutro odbędzie się dekanalna pielgrzymka do Sanktuarium MB Fatimskiej w Turzy Śląskiej:
    – o godzinie 15.15 wyrusza piesza pielgrzymka
    – o godzinie 19.00 wyjazd autokaru
    Powrót autokarem o godzinie 23.00. Zapisy w zakrystii.
  5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do spowiedzi jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą Św. Spowiedź dzieci odbędzie się w piątek o godzinie 16.00, a młodzieży w sobotę o godzinie 16.30.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. W minionym tygodniu zmarł Kazimierz Mazurkiewicz (lat 74) zam. na ul. Kołłątaja 15, Wieczny odpoczynek…
  8. Kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej można zgłaszać do dnia 4.06. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.