Ogłoszenia parafialne – 27.01.2019

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godz. 15.00 nieszpory. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  4. W tym tygodniu przypadają: czwartek prze I piątkiem, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  5. W piątek o godzinie 16.50 odbędzie się nabożeństwo poświęcenia świec komunijnych.
  6. W sobotę (2 lutego) obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym Kościele jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.
  7. W przyszłą niedzielę (3 lutego) o godzinie 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
  8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  10. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.