Intencje mszalne – 03.02.2019

SOBOTA – ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 02.02.2019

  • 17.00 Młodzieżowa: 1. Za ++ Franciszkę Koczy w rocznicę śmierci męża, syna, synową, zięcia
    2. Za ++ Leona Szczęsnego w 17 rocznicę śmierci, żonę Zofię, siostry Irenę i Helenę, zięcia Jana, szwagierki Janinę, Gertrudę, szwagra Stanisława, rodziców z obu stron

IV NIEDZIELA ZWYKŁA– 03.02.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Dziękczynna w intencji Stanisława Skoczylasa z okazji 50 urodzin z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny
  • 10.30 Za ++ matkę Teresę Stawarczyk, ojca Wilhelma, teściów Annę, Antoniego Gałuszka, rodzeństwo, bratową, szwagierkę, 3 szwagrów, Małgorzatę Stawarczyk, Grzegorza Fójcik, z rodzin Stawarczyk, Gałuszka
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za + Franciszka Lasotę w I rocznice śmierci
    2. Za ++ męża Erwina Skorupę, rodziców z obu stron, 2 zięciów, Ryszarda Leokadię Rozkosz, Leona Trzaskalika, Andrzeja Serwotkę, Marię Żyłka, Mirosławę Świerzyńską z rodzin Selwoń, Wincek, Ptaszek, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 04.02.2019

  • 9.00 W intencji seniorów parafii
  • 17.00 1. Za ++ Hildegardę Baran, 2 mężów, syna Krzysztofa, z rodzin Baran, Kuś, Orszulik, Goraus
    2. Za ++ Artura i Cecylię Czarnota

WTOREK – Wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz. – 05.02.2019

  • 17.00 W intencji ruptawskiego Legionu Maryi

ŚRODA – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz. – 06.02.2019

  • 7.00 Za ++ Jana Gałuszkę, syna Alojzego, z rodzin Gałuszka, Trzaskalik, Marię Ćwierz, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 07.02.2019

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Gertrudę, Ludwika Chmiel, zięcia Władysława Kopca, Marię Franciszka Czyż, synów Józefa i Antoniego, Ludwika Chmiel, pokrewieństwo Chmiel, Czyż

PIĄTEK – 08.02.2019

  • 17.00 Za ++ Kazimierza Króliczka, jego rodziców Annę, Karola Króliczek, 2 braci, szwagra, teściów, Zofię, Alojzego Zientek, pokrewieństwo Króliczek, Zientek, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – 09.02.2019

  • 17.00 1. Za ++ Annę Kania w I rocznice śmierci, męża Bolesława, zięcia Jacka, pokrewieństwo Kania, Kałuża
    2. Za ++ Elżbietę Augustyn w 19 rocznicę śmierci, męża Jana, z rodzin: Gałuszka, Augustyn, Synowiec, Pilis, Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy

V NIEDZIELA ZWYKŁA– 10.02.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 Za ++ Stanisława Filipczyka, rodziców Zofię i Józefa, Alojzego Śmieję, wnuka Jarosława, Zofię Broda, pokrewieństwo Wawrzyczek, Śmieja, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Józefa Łagockiego w 4 rocznicę śmierci, matkę Marię, teściów Martę, Franciszka Waliczek, 2 szwagrów, Agnieszkę Franciszka Łagockich, Barbarę Worsztynowicz