Ogłoszenia parafialne – 26.03.2023

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka na pomoc Ukrainie. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Tegoroczne nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Jastrzębia-Zdroju rozpocznie się w piątek 31 marca br. o 19.00 przy kościele św. Brata Alberta, a zakończy się przy kościele Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszam do udziału.

4. W sobotę 1.04 o godzinie 9.00 odbędzie się spowiedź dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej.

5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Zapraszam wiernych na uroczyste święcenie palm. Na Mszę Świętą o godzinie 10.30 zapraszam poczty sztandarowe, panie w strojach regionalnych i wszystkich parafian.

6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.

7. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.

8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.

9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.

10. Serdecznie dziękuję za prace porządkowe i ogrodowe oraz wszelkie inne prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.