Ogłoszenia parafialne – 26.01.2020

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Spowiedź młodzieży w sobotę od godz. 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. W tym dniu o godz. 10.20 odbędzie się poświęcenie świec dzieciom, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do Komunii św.
  5. Święto Ofiarowania Pańskiego obchodzone jest w całym świecie jako światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na zakony kontemplacyjne.
  6. W miesiącu lutym dla narzeczonych będą głoszone nauki przedślubne w poniedziałki (3, 10, 17 i 24 lutego) o godz. 18.00 w salce Domu Parafialnego. Zapisy w zakrystii lub na stronie internetowej narzeczenikatowicka.pl
  7. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.