Intencje mszalne – 26.01.2020

SOBOTA – ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA, APOSTOŁA – 25.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ Jana, Marię Koczy, córki i synów, zięciów, wnuczkę Barbarę i męża Sławomira, syna Łukasza Sikora, prawnuka Pawełka
    2. Za ++ Krystiana Balzama w 6 rocznice śmierci oraz za ++ z pokrewieństwa Balzam i Czyż

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Bronisława Penkałę w 10 rocznicę śmierci, żonę Jadwigę, ++ rodziców z obu stron, siostry, braci, z rodzin Penkała, Mucha
  • 10.30 Za ++ rodziców Agnieszkę, Henryka Krawczyk, zięcia Bolesława, rodziców z obu stron pokrewieństwo Sznajder, Gojowy
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 1. Za ++ Otylię Janowską w 11 rocznicę śmierci, męża Eliasza, rodziców, teściów, krewnych, Bronisławę i Stanisława Piwowar
    2. Za ++ Władysławę Synowiec w 3 rocznicę śmierci, męża Jana, z rodzin Synowiec, Pilis, Augustyn, Gałuszka, Chwast, Gocman, Matloch, dusze potrzebujące modlitwy

PONIEDZIAŁEK – 27.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ Czesława Simko, syna Seweryna, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

WTOREK – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezb. i dK – 28.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ Irenę Gruntowską, męża Henryka, syna Janusza, rodziców, teściów, brata Leona, siostrę Helenę
  • 2. Za ++ Ludwika Mazura, żonę Katarzynę, Marię, Franciszka Czyż, rodziców z obu stron, pokrewieństwo

ŚRODA – 29.01.2020

  • 7.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 30.01.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Eugeniusza Gojowy, rodziców Józefa, Agnieszkę, Jana, Katarzynę Szwajlik, siostry Helenę, Wiktorię, braci Floriana, Albina, Józefa, bratowe Helenę, Różę, szwagra Jana, Luizę, Stefana Marszałek, Józefę Drożdż, Piotra Szwajlik, pokrewieństwo Szwajlik, Gojowy, Skorupa, dusze cierpiące w czyśćcu

PIĄTEK – Wspomnienie św. Jana Bosko, prezb. – 31.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ Stanisławę Pisarek, Janinę Pala, Eugeniusza Salamona, Alojzego Milczarka, Jarosława Skorupę, Felicję Maciończyk w 30 dzień po śmierci
    2. Za + Eryka Koczy w 1 rocznicę śmierci

SOBOTA – 01.02.2020

  • 14.00 Ślub: Marlena Kabuth, Partyk Doktorczyk
  • 17.00 Młodzieżowa: Za ++ Teodora, Łucję Brawański, syna Józefa, Władysława Trzaskalika, rodziców Jana i Wiktorię, brata Rudolfa, bratową Barbarę, pokrewieństwo

ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – 02.02.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Gertrudę Stolarz w I rocznicę śmierci, męża Stanisława, córkę Ilonę, rodziców, siostry, braci, szwagrów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 1. Za ++ Franciszkę Koczy, męża, 2 synów, synową, zięcia, pokrewieństwo Czyż, Koczy, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Ryszarda Nalepę, Stanisława i Wiktorię Chorągwickich
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Za ++ Marię, Józefa Śniegoń, Katarzynę i Józefa Penkala, Gertrudę, Wincentego i Jana Urbanek, Matyldę i Augustyna Kałuża