Ogłoszenia parafialne – 24.03.2019

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Przed kościołem odbywa się zbiórka na wsparcie polskich misjonarzy. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia, w którym modlimy się za dzieci poczęte, a nienarodzone.
  4. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z której dochód przeznaczony na cele charytatywne odbędzie się we wtorek. Elektrośmieci można przynosić pod Dom Parafialny (garaż) w godzinach od 8.00-17.00.
  5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
    Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  6. Bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 9.04 (we wtorek) o godzinie 18.00
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  8. Dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.