Intencje mszalne – 24.03.2019

SOBOTA – 23.03.2019

  • 17.00 Dziękczynna w intencji Zofii Olszok z okazji 3 urodzin

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24.03.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Stanisława Krzyształę w 8 rocznicę śmierci, rodziców, teściów,brata Józefa, siostrę Martę, szwagrów, szwagierki, Augustyna, Różę Kawik, Henryka, Makarego Skoczylas, Józefa Ignacka, pokrewieństwo Krzyształa, Niemczyk, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 Za ++ Emila, Agnieszkę Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol
  • 14.45 Gorzkie żale
  • 15.30 Za + Gertrudę Stolarz, Różę Centkowską w 30 dzień po śmierci

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO – 25.03.2019

  • 17.00 1. Za ++ Mirosława Skrobola, ojca Sylwestra, dziadków z obu stron, rodziców chrzestnych Gertrudę, Alfreda Pieła, pokrewieństwo z obu stron
    2. Za + Wiktorię Chorągwicką (od rodziny Lewandowskich)

WTOREK – 26.03.2019

  • 17.00 1. Za ++ Franciszka Czyża, żonę Marię, rodziców Augustyna, Juliannę Czyż, Annę, Franciszka Marcol
    2. Za + Wiktorię Chorągwicką (od rodziny Jurowskich)

ŚRODA – 27.03.2019

  • 7.00 Za ++ Marię Samlik (od Legionów Maryi zamiast kwiatów)

CZWARTEK – 28.03.2019

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1 .Za ++ Michała Goika, ojca Pawła, teścia Józefa, z rodzin Goik, Stoczek, Brzoza, Marcol
    2. Za + Wiktorię Chorągwicką (od rodziny Węglarzów)

PIĄTEK – 29.03.2019

  • 17.00 1. Za ++ Henryka, Stanisława Penkala, Blandynę, Antoniego Kania, Marię, Franciszka Żyłka, siostrę Urszulę, szwagra Stefana, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za zmarłych zalecanych w tegorocznych nabożeństwach drogi krzyżowej
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 30.03.2019

  • 17.00 1. Dziękczynna w intencji Filipa Łukasika z okazji 18 urodzin
    2. Za + Wiktorię Chorągwicką (od rodziny Węglarzów)

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Jana Gałuszkę, syna Alojzego, rodziców, 4 siostry, brata, szwagrów, Marię, Józefa Trzaskalik, Leona Trzaskalika, zięcia Andrzeja, Alojzego, Pelagię, Jana Trzaskalik, pokrewieństwo
  • 10.30 Za ++ Łucję, Wiktora Trzaskalik, rodziców, teściów, rodzeństwo, Bronisławę, Klarę, Jana Rapiejko, Genowefę, Helenę, Franciszka, Walentego, z rodziny Hildebrand, Janosz, Malankiewicz, Brejza, Lebioda
  • 14.45 Gorzkie żale
  • 15.30 1. Za ++ Martę Fabisz, Elżbietę, Wilhelma, Joachima, Różę, Zofię, Wandę, Waldemara i Helmuta Fabisz, Małgorzatę Gehfeld, Annę, Helenę Żurek, Jarosława, Leokadię, Adama Gola
    2. Za ++ Reginę i Włodzimierza Ferenc, rodziców z obu stron, pokrewieństwo