Ogłoszenia parafialne – 23.06.2019

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na remont probostwa w Stonawie, w Republice Czeskiej, gdzie proboszczem jest znany nam ks. Roland Manowski. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne, na które serdecznie zapraszam.
  3. Zapraszam dzieci w strojach komunijnych oraz wszystkich wiernych do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych z procesją, które będą odbywają się do czwartku włącznie o godzinie 17.30 (po Mszy św.)
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Kolatka z tego dnia przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  6. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej Mszy Św.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona potrzeby parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.