Intencje mszalne – 23.06.2019

SOBOTA – 22.06.2019

  • 11.00 Ślub: Angelika Alkier – Mateusz Rucki
  • 12.00 Dziękczynna do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem NMP z okazji 60 rocznicy ślubu Zofii i Felicjana Czyż oraz 80 urodzin Zofii i Felicjana z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 13.00 Ślub: Klaudia Trocińska – Piotr Siekierka
  • 17.00 1. Za ++ Helenę Gojowy w 3 rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Józefa Gojowy
    2. Za ++ rodziców Urszulę i Stefana Króliczek
  • 17.45 Nabożeństwo Eucharystyczne

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.06.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 1. W intencji kierowców z okazji święta patronalnego św. Krzysztofa
    2. Dziękczynna, za wstawiennictwem MB Częstochowskiej, w intencji Jadwigi i Bogusława Jałowiczor z okazji 30 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny
  • 15.00 Nabożeństwo Eucharystyczne
  • 15.30 1. Za + Stanisława Kubicę w I rocznicę śmierci
    2. Za ++ Józefa Krzyształę, zięcia Bogusława, jego rodziców, brata, siostrę, szwagra, Pawła, Eryka, Franciszkę Koczy, ich syna i synową

PONIEDZIAŁEK – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIE ŚW. JANA CHRZCICIELA – 24.06.2019

  • 17.00 Za ++ Piotra Chwast, rodziców, dziadków, brata Stanisława, Anielę, Bolesława Kucharczyk, z rodzin Chwast, Gałuszka, Gocman, Matloch, Augustyn
  • 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

WTOREK – 25.06.2019

  • 17.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

ŚRODA – 26.06.2019

  • 17.00 Za ++ Julię, Antoniego Skrobol, rodziców z obu stron, Wilhelma, Martę Kopiec, zięcia Józefa Stańka, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

CZWARTEK – 27.06.2019

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Franciszka Czyża, żonę Marię, Ludwika, Katarzynę Mazur, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 28.06.2019

  • 7.00 Za ++ rodziców Barbarę, Ryszarda Gajewicz
  • 17.00 Za ++ Marię, Adolfa Matloch, syna Eugeniusza, synową Urszulę, zięcia Wiktora, Julię, Izydora Czy, syna Zygmunta, zięcia Erwina, pokrewieństwo Matloch, Czyż
  • 17.30 Nabożeństwo ku czci NSPJ

SOBOTA – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA – 29.06.2019

  • 15.00 Ślub: Krystyna Miler – Łukasz Szrajner
  • 17.00 Za ++ Annę Waltar, męża Rafała, Erwina Kiełkowskiego

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.06.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Wiktora Niemczyka w 20 rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, 3 synów, synową pokrewieństwo
  • 10.30 Za ++ Jadwigę Penkała w 10 rocznicę śmierci, męża Bronisława, rodzeństwo i rodziców z obu stron, z rodzin Penkała, Mucha, Łagocki, Gojowy
  • 15.00 Nabożeństwo ku czci NSPJ
  • 15.30 Za ++ Marię, Franciszka Koczy, synów Eryka i Maksymiliana z żoną, Stanisławę Witek, dusze cierpiące w czyśćcu