Ogłoszenia parafialne – 2.10.2022

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę domu Pielgrzyma w Piekarach Śląskich. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za pamięć o potrzebach materialnych kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. O godzinie 14.45 różaniec. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, I piątek i I sobotę miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do przyjęcia sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  4. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek od godziny 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  5. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w tygodniu (z wyjątkiem środy) o godz. 17.30, w środę o 7.30, zaś w niedziele o godz. 14.45. Czwartkową Godzinę Świętą w tym miesiącu łączymy z nabożeństwem różańcowym o 17.30. Zapraszam do udziału dzieci, młodzież i wszystkich parafian.
  6. W Wieściach Parafialnych, gablocie i stronie internetowej zamieszczony jest plan wizytacji kanonicznej, która odbędzie się w dniach 14-16 października. Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na pokrycie kosztów zakupu węgla do ogrzewania kościoła.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.