Ogłoszenia parafialne – 14.06.2020

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie złożone ofiary składam wielkie Bóg zapłać. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii.
  2. W oktawie Bożego Ciała (do czwartku włącznie) po Mszach św. odbywają się nabożeństwa eucharystyczne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. W poniedziałek (15 czerwca) oraz w środę (18 czerwca) o godzinie 17.45 odbędą się próby przed I Komunią św.
  5. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie w sobotę o godzinie 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę (21 czerwca) o godz. 12.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.
  7. Nauka chrzcielna odbędzie się w sobotę o godz. 16.00 w kościele. Zapraszam do udziału wszystkich rodziców planujących chrzest dziecka w miesiącu lipcu i sierpniu.
  8. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego – bieżący numer jest wyłożony na stoliku z tyłu kościoła. Jest także do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego oraz Wieści.
  9. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.