Intencje mszalne – 14.06.2020

SOBOTA – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK – 13.06.2020

  • 15.00 Dziękczynna w intencji rodziny Foltyn z okazji 45 rocznicy ślubu Anny i Alojzego oraz 70 urodzin Alojzego z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
  • 17.00 W intencji Róż Różańcowych i czcicieli MB Fatimskiej
  • 17.45 Nabożeństwo fatimskie

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 1. W intencji Parafian
    2. Za + Dariusza Gruntowskiego (od koleżanek i kolegów ojca z kościoła)
  • 10.30 Za ++ Alojzego Czyża, brata Józefa, żonę Franciszkę, zięcia Józefa, wnuka Krystiana, rodziców z obu stron, pokrewieństwo Czyż, Matloch, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 15.00 Nabożeństwo eucharystyczne
  • 15.30 Za ++ Helenę Gojowy, rodziców Józefa, Agnieszkę, braci: Floriana, Albina, Józefa, Eugeniusza, 2 bratowe Heleny, Różę, siostrę Wiktorię, szwagra Jana, Luizę, Stefana Marszałek, pokrewieństwo Gojowy, Skorupa, Marszałek, dusze cierpiące w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK – 15.06.2020

  • 17.00 Za ++ Marię, Edwarda Malankiewicz, z rodzin Trzaskalik, Malankiewicz
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

WTOREK – 16.06.2020

  • 17.00 1. Za ++ Huberta Zająca w 30 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, chrześniaka Mariana, 2 szwagrów, Gabriela Poloka, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Józefa Balasę, z rodzin Skruch, Balasa, Kaplita
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

ŚRODA – Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. – 17.06.2020

  • 17.00 1. Za ++ Marię, Franciszka Czyż, Ludwika, Katarzynę Mazur, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Grzegorza Tasiora
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

CZWARTEK – 18.06.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za ++ rodziców Annę i Pawła Kania, Józefa Brawańskiego, Andrzeja Cimka, Bronisławę, Rajmunda i Stanisława Pala, pokrewieństwo
    2. Za + Alojzego Milczarka z okazji urodzin
  • 17.30 Nabożeństwo eucharystyczne

PIĄTEK – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – 19.06.2020

  • 7.00 Za ++ Jana, Alojzego, Pelagię Trzaskalik, Różę, Augustyna Kawik, pokrewieństwo
  • 17.00 Za ++ Beniamina Niemczyka, żonę Annę rodziców Wiktora, Gertrudę, teściów Rufina, Elfrydę, pokrewieństwo
  • 17.30 Nabożeństwo do NSPJ

SOBOTA – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 20.06.2020

  • 12.00 Ślub: Aneta Maszadro (z domu Cuber) – Przemysław Maszadro
  • 17.00 Za ++ Gertrudę Kotlorz, siostry Martę i Otylię, z rodzin Herman, dusze cierpiące w czyśćcu

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ rodziców Urszulę, Stefana Króliczek, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 W intencji Parafian
  • 12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców
  • 15.00 Nabożeństwo do NSPJ
  • 15.30 1. Za ++ Jana, Różę Kopiec, syna, synową córkę, 3 zięciów
    2. Dziękczynna w intencji Augustyna Stachonia z okazji 82 urodzin, z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę