Ogłoszenia parafialne – 10.03.2019

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejsza jest kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości. Parafialna Księga Trzeźwości wyłożona jest tyłu kościoła. Zachęcam Parafian do podejmowania postanowień wielkopostnych.
  4. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii.
  5. Comiesięczne spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 18.00 w kościele.
  6. Rekolekcje szkolne odbędą odbywały się od środy do piątku w ramach Misji parafialnych.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na cele misyjne jako podziękowanie za przeprowadzenie misji parafialnych.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu, szczególnie dziękuję za zrzucenie węgla do ogrzewania kościoła.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.