Intencje mszalne – 10.03.2019

SOBOTA – 09.03.2019

  • 17.00 1. Za + Andrzeja Serwotkę w I rocznicę śmierci
    2. Za ++ Gertrudę Reclik, męża Józefa, teściową Helenę Głąb, wujków Kazimierza, Ryszarda, Franciszka, Władysława, żonę Annę

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za Parafian
  • 10.30 Za + mamę Eugenię Marcela z okazji urodzin
  • 14.45 Gorzkie żale
  • 15.30 1. Za ++ rodziców Karola i Annę Króliczek, 3 synów, synowe, zięcia, Martę i Jana Fajkis, syna Leona, Gertrudę, Pawła Gajda, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Jana, Zygmunta, Iwonę Labak, babcię Weronikę Nowak, pokrewieństwo

PONIEDZIAŁEK – 11.03.2019

  • 8.00 Za ++ Antoniego Gojowego, 2 żony, Matyldę i Franciszkę, Edwarda, Anielę Galbierz, z rodzin Cuber, Lukanek, Sadło, Penkała, Wichary
  • 17.00 1. Za ++ Jerzego Mazurka, jego rodziców, 3 braci, 2 szwagrów, chrześniaka, siostrzeńca, pokrewieństwo Mazurek, Łagocki
    2. Za + ojca Eryka Koczy (od pracowników Centrum Kształcenia Praktycznego)

WTOREK – 12.03.2019

  • 8.00 Za + Eryka Koczy (od rodzin Króliczek, Czarnota)
  • 17.00 1. Za ++ Stanisława Trzaskalika w 28 rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę, Augustyna, brata Rajmunda, teściów Mariannę, Bolesława, Leokadię Gregorowicz, Różę i Augustyna Kawik
    2. Za + Felicję Kopiec (od wnuczek Wiolety i Katarzyny z rodzinami)

ŚRODA – 13.03.2019

  • 8.00 Za + Gertrudę Stolarz (od rodzin Dalach, Żyła. Czakon, Klimosz. Stołych, sąsiadów z Kończyc Wielkich)
  • 17.00 Za ++ męża Franciszka Pawliczka, rodziców, teściów, 4 szwagrów, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – 14.03.2019

  • 8.00 Za ++ Justynę, Wilhelma Żyłka, Elżbietę, Ambrożego Trzaskalik, pokrewieństwo Trzaskalik, Żyłka, Brzoza
  • 17.00 Za ++ Bogumiła Krzaczka, Józefa, Mariannę Śmieja, Franciszka Jałowiczora, syna Czesława, Stanisława Śmieję, dusze cierpiące w czyśćcu

PIĄTEK – 15.03.2019

  • 8.00 Za dusze cierpiące w czyśćcu
  • 9.00 W intencji dzieci naszej parafii
  • 11.00 W intencji chorych i starszych parafian (z udzielaniem sakramentu chorych)
  • 17.00 Za ++ męża Leszka Skorupę w 3 rocznicę śmierci, ojca Joachima, teścia Alberta, pokrewieństwo bliższe i dalsze
  • 18.00 Droga krzyżowa ulicami parafii

SOBOTA – 16.03.2019

  • 8.00 W intencji Parafian
  • 17.00 1. Za ++ Gertrudę, Walentego Waltar, Franciszkę, Józefa Matloch, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za ++ Irenę Barchańską w 30 rocznicę śmierci, męża Jana, Wiktorię Bury, pokrewieństwo Bury, Barchański, Skorupa

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2019

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 W intencji Parafian
  • 10.30 Chrzty (Kacper Grzebieniowski, Cezary Tkaczyk, Julia Otulak, Szymon Piechoczek, Szymon Miachalak) i roczki (Marcelina Pałasz, Mateusz Ćmich, Stanisław Kroczek)
  • 14.45 Gorzkie żale
  • 15.30 Za ++ Ambrożego, Elżbietę Trzaskalik, rodziców, braci, siostry, z rodzin Trzaskalik, Szweda