Ogłoszenia parafialne – 08.03.2020

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Parafii. Przed kościołem odbywa się zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. O godz. 14.45 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. W poniedziałek godzinach od 17.00-18.00 w Domu Parafialnym czynna będzie poradnia życia rodzinnego.
  4. Nauka chrzcielna będzie w sobotę o godzinie 16.00 w kościele.
  5. Zalecki za zmarłych, za których będziemy się modlili w czasie Drogi Krzyżowej, przyjmowane są w zakrystii. Za zmarłych zalecanych odprawione zostaną 3 Msze św.
  6. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych – Drodze Krzyżowej w piątki o godz. 17.30 oraz Gorzkich Żalach – w niedzielę o godz. 14.45.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.