Intencje mszalne – 15.03.2020

SOBOTA – 14.03.2020

  • 17.00 1. Za ++ Alojzego Gałuszkę w 2 rocznicę śmierci, ojca Jana, z rodzin Gałuszka, Trzaskalik, Serwotka, Gańczarski, Wałach
    2. Za + Halinę Kopertowską

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15.03.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ rodziców Józefa, Gertrudę Reclik, Helenę, Wojciecha Głąb, dziadków Martę i Teodora Rozmus, Waleskę Reclik,wujków Franciszka Knopa, Kazimierza Lelickiego, Ryszarda Orszulaka, Annę i Władysława Rozmus
  • 10.30 Chrzty (Milena Mazur, Szymon Barchański) i roczki
  • 14.45 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 1. Za ++ Janinę i Romana Mazur, dziadków , z rodzin Mazur, Król
    2. Za ++ Wiktorię Chorągwicką w I rocznice śmierci, męża Stanisława i Ryszarda Nalepę

PONIEDZIAŁEK – 16.03.2020

  • 17.00 1. Za ++ Gertrudę, Walentego Waltar, Franciszkę, Józefa Matloch, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Marię Galisz (od pracowników firmy DORADO oddział Warszawa)

WTOREK – 17.03.2020

  • 17.00 1. Za ++ Henryka, Stanisława Penkala, Blandynę, Antoniego Kania, Marię, Franciszka Żyłka, siostrę Urszulę i szwagra Stefana, dusze cierpiące w czyśćcu
    2. Za + Marię Galisz (od pracowników firmy DORADO oddział Wrocław)

ŚRODA – 18.03.2020

  • 7.00 Za ++ Leona Czyża w rocznicę śmierci, żonę Mechtyldę, 2 braci Ambrożego i Franciszka, żonę Marię, rodziców Augustyna i Juliannę, teściów Ludwika i Katarzynę Mazur, dusze cierpiące w czyśćcu

CZWARTEK – UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA, OBLUBIEŃCA NMP – 19.03.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 1. Za + mamę Eugenię Marcela z okazji urodzin (od syna z rodziną)
    2. Za ++ męża Leszka Skorupę w 4 rocznice śmierci, ojca Joachima, teścia Alberta, pokrewieństwo Skorupa, Koczy

PIĄTEK – 20.03.2020

  • 17.00 1. Za ++ zalecanych w tegorocznych nabożeństwach Drogi Krzyżowej (2)
    2. Za + Jana Migacza, synów Wacława i Kazimierza, synową Jolantę, dziadków z obu stron, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 17.30 Droga krzyżowa

SOBOTA – 21.03.2020

  • 17.00 Za ++ Krystynę, Alojzego Brzózka, rodziców, teściów, brata Stanisława, siostrę Marię, szwagrów, szwagierki, Marię, Józefa Keller, pokrewieństwo Brzózka, Ferona

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.03.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Stanisława Krzyształę w 9 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, brata Józefa, siostrę Martę, szwagrów, szwagierki, Augustyna, Różę Kawik, Henrykę i Makarego Skoczylas, Józefa Ognacek, pokrewieństwo Krzyształa, Niemczyk, dusze cierpiące w czyśćcu
  • 10.30 1. Za ++ Agnieszkę, Emila Herok, Julię, Józefa Rudol, pokrewieństwo Herok, Rudol
    2. Za ++ Helenę, Edwarda Buda, dziadków Jana, Katarzynę Buda, Józefa, Mariannę Zaborek
  • 14.45 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym
  • 15.30 Za ++ Marię Białończyk,w I rocznice śmieci, męża Edwarda, brata Józefa, rodziców, teściów, z rodzin Białończyk, Kałuża