Ogłoszenia parafialne – 05.01.2020

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 nabożeństwo kolędowe, które poprowadzi zespół instrumentalno-wokalny ruptawskiej młodzieży. Serdecznie zapraszam.
  3. W poniedziałek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego wspominająca misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu.
  4. W poniedziałek obchodzimy również Dies Episcopi – modlimy się za naszego ks. arcybiskupa Wiktora oraz za biskupów pomocniczych Marka i Adama, którzy obchodzą rocznicę sakry biskupiej. Jest to również Misyjny Dzień Dziecka. Kolekta – na potrzeby misji.
  5. W środę o godz. 18.00 spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. Kolęda dodatkowa będzie w sobotę 11 stycznia od godz. 9.00, zapisy w zakrystii.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą specjalną przeznaczoną na nowe organy do naszego kościoła.
  8. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.
  9. Zachęcam także do lektury Gościa Niedzielnego.