Intencje mszalne – 12.01.2020

SOBOTA – 11.01.2020

  • 17.00 Za ++ rodziców Gertrudę, Edwarda Kania, Julię, Antoniego Stanuch, brata Stanisława, Leopolda, bratową Henrykę, szwagra Juliana, z rodzin Kania, Stanuch

NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.01.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Joannę Kołodziej w I rocznicę śmierci,Henryka Kołodzieja, w I rocznicę śmierci, Barbarę Kołodziej w I rocznicę śmierci, pokrewieństwo
  • 10.30 Za ++ Klarę Przybyła, męża Pawła, syna Franciszka, rodziców Jana, Julię Lasota, pokrewieństwo
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Dziękczynna w intencji Beaty z okazji 50 urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę

PONIEDZIAŁEK – 13.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ Franciszkę, Waltera Kowol, rodziców z obu stron, Teresę, Janusza Słupeckich, Józefa Grzybka, pokrewieństwo, Kowol, Trzaskalik, Stoczek
    2. Za + Janusza Włodarczyka z okazji urodzin

WTOREK – 14.01.2020

  • 17.00 Za ++ Jana Poloka w 5 rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Joannę, brata Eugeniusza, teścia Konrada Urbanka, szwagrów Andrzeja Cebulę i Dariusza Skupnia, dusze w czyśćcu cierpiące

ŚRODA – 15.01.2020

  • 7.00 Za ++ Leokadię Cuber w rocznicę śmierci, męża Rafała, syna Józefa, Alojzego Pękałę, rodziców Ludwika, Czesławę, brata Bronisława, bratową Jadwigę, Franciszkę, Antoniego, Matyldę Gojowy, Jadwigę, Tadeusza Brzózka, Dariusza Wicharego, z rodzin Lukanek, Sadło

CZWARTEK – 16.01.2020

  • 16.00 Godzina święta
  • 17.00 Za ++ Marię, Józefa Żyłka, córki Antoninę, Julię, Gertrudę, synów Alojzego, Franciszka, wnuczkę Ilonę, z rodzin Żyłka, Szmuk, Stolarz, Brzozowski, Biedeński, dusze opuszczone

PIĄTEK – Wspomnienie św. Antoniego, opata – 17.01.2020

  • 17.00 Za ++ Marię Wawerską w 25 rocznicę śmierci, męża Bogdana, syna Zygmunta, rodziców, teściów, rodzeństwo, Elżbietę Kuś, syna Damiana, rodziców, ++ kapłanów, pokrewieństwo, dusze cierpiące w czyśćcu

SOBOTA – 18.01.2020

  • 17.00 1. Za ++ rodziców Antoninę, Władysława Auguścik, Joannę, Teodora Czesniuk, braci Marka i Tadeusza, dziadków z obu stron
    2. Za ++ Jana Cuber w 2 rocznicę śmierci, siostrę Marię w 5 rocznicę śmierci, ojca Stanisława, pokrewieństw Matloch, Cuber

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.01.2020

  • 7.30 Godzinki
  • 8.00 Za ++ Stanisława Palę w 19 rocznicę śmierci, ojca Rajmunda, matkę Bronisławę, dziadków z obu stron, matkę Jadwigę, Kazimierza Sobalę
  • 10.30 Chrzty i roczki (Karol Króliczek, Nataniel Herman)
  • 15.00 Nieszpory
  • 15.30 Dziękczynna w intencji ks. Bogusława Zalewskiego z okazji urodzin