Ogłoszenia parafialne – 02.06.2019

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za ofiary.
  2. O godzinie 15.00 nabożeństwo ku czci NSPJ, na które serdecznie zapraszam.
  3. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. W miesiącu czerwcu po Mszach św. w tygodniu będą odbywały krótkie nabożeństwa ku czci NSPJ.
  5. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. dla Seniorów. Po niej spotkanie przy stole w Domu Parafialnym.
  6. Odwiedziny chorych i starszych parafian będą w piątek o godzinie 9.00, zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii.
  7. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Okazja do sakramentu pokuty: pół godziny przed każdą Mszą, spowiedź dzieci w piątek o 16.00; młodzieży w sobotę o 16.30.
  8. Przyjmowane są intencje wakacyjne na Msze Św. odprawiane w lipcu i sierpniu poza Ruptawą.
  9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  10. Serdecznie dziękuję za wszelkie prace wykonane na rzecz parafii w minionym tygodniu.